30 Nisan 2013

Ttnet İmzalı Taahhüdüm Olmadığı Halde Üyelikten Çıkamıyorum!

Ttnet'ten çıkmak istiyorum telefonda taahhüt verdiğim söyleniyor. Taahhüt verdiğimi hatırlamıyorum bu bir, ikincisi taahhüt verdiysem firma 2 kere zam yapıyor, tarifeme bu nasıl oluyor. Taahhüt vermişsem bile söz gelimi 60 liraya taahhüt verdim 2 sene için firma 2 sene içersin de fiyat arttırımına gidemez.

Bende taahhütten çıkamam çıkarsam gerekli ücreti ödemek zorundayım. Taahhüt alırken ıslak imzaya gerek duymayan firma neden sözleşme iptalinde sesle onay yeterli değil ıslak imza olması gerekir der anlamış değilim. İşlerine nasıl geliyorsa o şekilde işlem yapıyorlar Ttnet hakkında bu üçüncü şikayetim. Halen bir cevap gelmedi .

Mert 232 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön