02 Ocak 2015

TTNET İlk Günden İnternet 1-2 Mbit Hızında!

30.12.2014 tarihinde TTNET tarafından yetkililer gelerek kabloyu acık şekilde bırakıp gittiler. Kabloyu hattıma bağladım ardından internet ayarlarını yaptım fakat en fazla 1-2 Mbit internet hızım var ki sözleşmem 16 mbps bunla alakalı dün 30.12.2014 tarihinde arıza kaydı bildirdim müşteri hizmetleri devamlı güncelleme deniyor yine aynı sonuç içinde değişmiyor yok şebekeden kaynaklı ancak çözüm olarak hiçbir çözüm üretilmedi. Bugün 2. gün ve üniversiteli 16 mbps kampanyasına 12 aylık taahhüt var keşke TTNET almasaydım dedim verdiğimiz paraya yazık bu sorunum 2 günde daha sürerse BİMER'e veya tüketici haklarına haksız kazanç sebebiyle şikayette başvuru yapacağım.

Caner 134 Okunma

Cevaplar

 • Türk Telekom Temsilcisi02 Ocak 2015

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi02 Ocak 2015

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Caner 01 Ocak 2015

  Bu şikayete cevap verebilecek ya da sorunu çözebilecek kapasitede bile değil TTNET.

 • Caner 31 Aralık 2014

  Bu konunun altına en kısa sürede çözeceğiz gibi klasik cümleler ve sorunuma çözüm bulunamayacak yorum yapmamınızı diliyorum ki klasik cevap geleceğini biliyorum

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön