14 Eylül 2013

TTNET İlk 2 Ay Bedava Olacaktı O İki Aya Fatura Gönderdi!

Temmuz ayı içerisinde TTNET tarafından mesaj aldım. Mesajda 2 sene taahhüt yaparak ilk iki ay bedava sonraki 10 ay 44 TL içeren Mesajınızı aldım. Mesajda bu tarifeyi istersem EVET yazıp tarafınıza göndermem talep edildi. EVET yazıp gönderdikten sonra tarifemin başladığını ve iptal edersem cezasının olduğunu içeren mesaj geldi ve kampanyanıza dahil oldum.

Fakat nedendir ki üzerine bir fatura çıktığı yetmezmiş gibi eylül ayını içeren faturamı da az önce almış bulunmaktayım.

Hattımı kapatacağımı da sizlere beyan eder hizmetinden hiç memnun kalmayıp ev ve iş yerlerimde ki de hatlarımı da kapatacağımı sizlere iletmek istedim. Gerekli belgeler mesajlar halen bende olup savcılığa kadar gideceğim.

Şenol 37 Okunma

Cevaplar

 • Şenol 15 Eylül 2013

  Tek sefer arandım geri dönüş yaptım ama konuyla ilgili yardımcı olamadılar. Ve başından savmak için mail attılar. O saatte işim olabilir ikinci defa aranabilirdi ama ikinciye geri dönüş yapılmadı ve maduriyetim giderilmedi. Teyit alana kadar aranabilirdi

 • Şenol 15 Eylül 2013

  Temmuz ayı içerisinde TTNET tarafından mesaj aldım. Mesajda 2 sene taahhüt yaparak ilk iki ay bedava sonraki 10 ay 44 TL içeren Mesajınızı aldım. Mesajda bu tarifeyi istersem EVET yazıp tarafınıza göndermem talep edildi. EVET yazıp gönderdikten sonra tarifemin başladığını ve iptal edersem cezasının olduğunu içeren mesaj geldi ve kampanyanıza dahil oldum. Fakat nedendir ki üzerine bir fatura çıktığı yetmezmiş gibi eylül ayını içeren faturamı da az önce almış bulunmaktayım. Hattımı kapatacağımı da sizlere beyan eder hizmetinden hiç memnun kalmayıp ev ve iş yerlerimde ki de hatlarımı da kapatacağımı sizlere iletmek istedim. Gerekli belgeler mesajlar halen bende olup savcılığa kadar gideceğim.

 • Türk Telekom Temsilcisi14 Eylül 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi14 Eylül 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön