30 Mayıs 2013

Ttnet İlgisizlik Ve Sorumsuzluk!

Ben 1873030725 abone numaralı Ttnet kullanıcısıyım. Şırnak'ın Cizre ilçesinde ikamet ediyorum. 1 aydır internetimde hız problemi var. Ttnet müşteri hizmetlerini defalarca aramama rağmen arıza kaydı alıp durmaktan başka bir şey yapılmıyor bağlantılarım kontrol edilmiyor.

Şırnak'ın Cizre ilçesindeki Ttnet arıza servisine defalarca birebir giderek sorunumu anlatıyorum ama aynı sokakta olmamıza rağmen gelip bakmıyorlar ve bakmamakta ısrar ediyorlar. Arıza servisine telefonla ulaşmak istediğimizde telefonlara bakmıyorlar çünkü yasal olarak cevaplamaları gereken arıza servis telefonunu fax cihazına bağlıyorlar.

1 aydır ttnet hız problemimi bilerek veya isteyerek çözmüyor. Şikayetim var!

Ziya 133 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi31 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Ziya 31 Mayıs 2013

    ttnet müşteri hizmetleri önceki şikayetime ithafen benimle irtibata geçti ve 1 aydır devam eden problemi ttnet servisinin ücretli olarak çözebileceğini söyleyerek enteresan bir saçmalık yarattı. bulunduğum binadaki internet tesisatını bir elektrikçi ya da "telefoncu" çağırarak yaptırabileceğimi söyledi. bu şahsın ttnet ile arasında nasıl bir bağ var çözemedim! 1 ay öncesine kadar problemsiz çalışan internetim problem çıkartıyor, ttnet bu problemi çözmek için işi resmen para karşılığına dönüştürüyor. benim binamdaki tesisatın arızasını gidermek kimin görevi? oturduğunuz yerden sinyal kontrolü yaparak neyi çözüyorsunuz? ttnet arıza servisi ile aynı sokaktayım adamlar tenezzül etmiyor.

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön