03 Temmuz 2015

TTNET İlgisizlik ve Saygısızlık!

Bir yıldır hiç sonuç yok. 15 gün önce aradık hızımızla ilgili hanımefendi 3 mbps düştüğünü söyledi fakat feci bir şekilde hız düşüklüğü yaşıyoruz, Google açamayacak derecede. Kayıt açamayacağını belirtti hızınız kotanızı doldurduğu için sistem izin vermiyor denildi ve bize 3 mbps'lik hızımızı serbest bıraktığını söyledi demek ki bir takım şeyler yapılıp arama yapılmasını istiyorlar.

Bize kotanız normale döndüğünde tekrar arayıp kayıt açtırıp deyip bugün aradığımda ise S****** diye müşteri temsilcisi çıkıp sorun gözükmediği için kayıt açamıyorum diyor. 15 gün önceki hanım efendinin tam tersini diyor. Sürekli kopukluk ve hızımı normal kullanamıyorum ben sürekli aramak zorunda değilim. Hizmet yok.

Serkan 380 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Temmuz 2015

    Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Temmuz 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön