TTNET İlgisizlik Hatsafada!

Görkem A. |

Yaklaşık 1 ay önce internet hızımla ilgili TTNET'e şikayette bulundum onlarda sorunun alt yapıdan kaynaklandığını söyleyip Telekom ile görüşmem gerektiğini söylediler, bende Telekom'a sıkıntımı anlatan bir dilekçe verdim.

Ama o günden sonra ne bana bir geri dönen oldu ne de sorunum çözüldü. Bilgi almak için Telekom müşteri hizmetlerini aradım (444 1 500) bana bu konuyla ilgilenmediklerini ve dilekçeyi nereye verdiysem orayla görüşmemi söylediler. Sanki ben farklı bir kurum aramışım gibi. Yani sonuç olarak karşımda bir muhatap bulamadım ve benim dilekçem ne oldu haberim yok.

Etiketler :

Bağlantı Hızı Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 16 Eylül
  16:24

  Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • 15 Eylül
  14:34

  Değerli Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.