20 Nisan 2013

Ttnet İlgisizlik!

Ttnet kendi kendine benim adıma taahhüt vermiş. Modem ve bağlantı ücreti 2 yıl boyunca ödedim taahhütüm bitti fakat tekrar taahhüt veriliyor benden habersiz ve tekrar bağlantı ücreti vb.ücretler ödüyorum. Bunu 2 hafta önce ttnet e bildirdim fakat biz size dönücez dediler. Pazartesi 3.hafta olucak hala dönecekler. Bu arada bir kaç kere dene aradım aldığım cevap hep aynı biz size döneceğiz..

Mehmet 59 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet 23 Nisan 2013

    Bilgilendirme değil , sadece kampanya tanıtımı ile ilgili SMS gönderildi.Konuyla hiçbir alakası yok.

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, yapılan kontrollerde ilgili birim tarafından SMS ile bilgilendirme yapıldığı görülmüştür. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön