30 Ocak 2015

TTNET İlgisizlik!

Kullanmadığım internetin parasını geri ödenmesini istiyorum. Ekipler benden kaynaklı olduğunu söyledi fakat ben aynı şekilde kullanıyorum. Madem benden kaynaklı şuan kesintisiz bir şekilde internetim var gelip inceleme yapmalarını istiyorum ama kimse gelip ilgilenmiyor.

Mesut 78 Okunma

Cevaplar

  • Mesut 31 Ocak 2015

    Gerekli bilgilendirme yapılmadı haal ilgisiz bir şekilde konuşma yapıyosunuz madem sorun bende şuan nasıl internetim var

  • Türk Telekom Temsilcisi31 Ocak 2015

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Ocak 2015

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön