15 Ocak 2015

TTNET İlgisizlik!

İnternetimle alakalı defalarca kez sık sık kopma problemi yaşıyorum. Bunu TTNET firmasına defalarca kez bildirip dosya açıldı, her defasında gelen teknisyen arkadaşlar işlerini itinalı yapmayıp internet kablolarını bırakın toparlamayı izole bile yapmıyorlar. Bundan kaynaklı en son açılan arıza dosyasıyla alakalı bu cümleleri yazarken ki ana kadar 24 saat geçti .bundan sonrası meçhul hala bir adım atılmış değil ve geri dönüş yapılmış değil. Bilgisayarım ve TV 'im tamamen bu firmaya bağlıyken bunlar olmadan bir evde nasıl oturulur siz düşünün. İlgisizliklerinden, baştan sağma işlerinden kısacası vermiş oldukları hizmetten memnun değil ve şikayetçiyim.

Arif 76 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Ocak 2015

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Ocak 2015

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön