03 Ekim 2014

TTNET İlgisizliği!

Buraya yazmaktan başka bir çare olmadığını bugün itibari ile anladım, çünkü uzun yıllardır bir TTNET kullanıcısıyım ve son 1 ayda yaşadığım kadar kötü bir kullanım hiç yaşamadım. Soruna gelecek olursak daha önce kullanmış olduğumuz taahhütlü paketimizin süresi dolduğu için müşteri temsilcisinin bize önerdiği paketi daha üst bir bağlantı hızına geçerek kabul ettik ama 8 mbitten 16 mbite geçmiş olmamıza rağmen verim alamadık ve bunun için bir talep oluşturduk.

Bu süreçte normal internet faturamızın 2 katı bir fatura geldi bunun içinde bir şikayet oluşturduk ama günlerdir ne arayan var ne soran halen hat kesintileri ile uğraşmaktayız. Tüketici haklarına başvurmadan buradan yazdım.

Mehmet 558 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet'in Teşekkür Mesajı10 Ekim 2014

    Sikayetvar üzerinden yapmış olduğumuz paylaşım dahilinde firma bize ulaştı şuan için sorunumuz için gerekli yanıtı aldık, teşekkürler.

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Ekim 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Ekim 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön