29 Nisan 2013

Ttnet İlgisiz ve Bilgisiz Personel!

6 gündür Ttnet İnternet im akşam 8 ile sabah 9 arasında kesiliyor. Bölgede ve ya evimde arıza yok deniliyor. Evime 1 tane teknik personel gönderdiler, o da sorun yok dedi gitti. Ama sorun hala devam ediyor. Mecburiyetten kullanıyorum şu Ttneti. İnanın başka bir servis sağlayıcısı gelse ömür boyu kullanım garantisi vereceğim.

Müşteri hizmetlerindekiler kalıplaşmış 5-6 cümle söyleyip arıza kaydı oluşturup postalıyorlar insanları. Bunca paraya sıfır hizmet anlayacağınız. Ama maalesef mecburum Ttnet'e.

Arda 40 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön