TTNET İlgisiz ve Bilgisiz.

Orhan B. |

İlgisiz ve bilgisiz bir internet sağlayıcısına Türkiye olarak mahkumuz resmen ilk 5 aylık süreçte ilgilenip sonrasında hizmeti kesen bir firma olarak benim hiçbir sorunumla ilgilenmeyip üstüne gelip bakmak için para isteyen daha sonrasında müşteri hizmetlerini aradığımda megabit'e megabyte diyen bir personel çalıştırıp sonrasında sadece konuşmaları için para verilen callcenter ilk açtıklarında yetkiliyiz diyip sonrasında bizim bu işlemi yapmak için yetkimiz yok diyen daha birçok şey sayabilirim vaktim bol sizinle de son 2 senedir çok uğraşıyorum çünkü son 2 senedir sizden çektiğim nedir arkadaş? Tüm vaktimin içine edip duruyorsunuz size ayıracağım vakit ile sosyal hayatımı düzene sokabilirdim.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Çağrı Merkezi Personel Davranış

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 23 Temmuz
  13:41

  Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • 21 Temmuz
  09:42

  Değerli Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.