28 Ocak 2014

TTNET İlgisiz Hizmet Anlayışı

Nisan 2013 den bu yana internet hizmeti almaya çalıştığımız ve bu hat üzerindeki internet bağlantımız ile ilgili 6 aydır problem yaşamaktayız; internet erişim hızımız 1Mbit den yukarı çıkamamış defalarca yazılı ve sözlü şikayetlerimize rağmen problemin giderilmesi adına yetkili kurum tarafından hiçbir şekilde aksiyon alınmamıştır. Hat 2163** Son 3 aydır TTNET ve Telekom'a defalarca arıza kaydı bırakılmıştır.

Uğraşımız sonucu 444.. den aldığımız cevap port problemi olduğu ve başka hatta geçmemiz gerektiğidir? Bunu da kabullenip 21636** hattımıza yeni bir abonelik kaydı yaptırdık fakat bu da 2Mbit'i geçemedi, ödediğimiz faturalar bir yana iş kaybını siz düşünün. Hizmet bekliyoruz lütfen.

Levent 49 Okunma

Cevaplar

 • Levent 11 Şubat 2014

  Bu problem süreci çok uzadı hala 2Mbps hızla bağlanıyoruz, ilgili firma gerekli hizmeti sağlayamadığından ve mağduriyetimizden dolayı, firmadan fiber-net bağlantı talep ediyoruz. İlgililerin bilgilerine...

 • Levent 05 Şubat 2014

  Bu problem ne zaman giderilecek, süreç nedir? Hala bir gelişme olmamıştır.

 • Türk Telekom Temsilcisi29 Ocak 2014

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Levent 29 Ocak 2014

  problem ne zaman giderilecek merak ediyorum?

 • Türk Telekom Temsilcisi28 Ocak 2014

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön