18 Kasım 2014

TTNET İlgisiz Davrandı!

Ne zaman internetimde kopma sorunu yaşasam arızamı çözme şekilleri hızımı düşürmek TV reklamlarında yaygara yapıyorlar. TTNET en iyisi diye reklamlarda yayınladıkları hizmetin yarısını bile yapmıyorlar. Sen parayı öde hizmet almışsın almamışsın umurlarında olmuyor gelen servis elamanlarına neti başka bir firmaya alsam nasıl olur diye eve kadar gelmeyiz cevabı alıyorum hizmet olmaz daha az hizmet alırsınız diyorlar TTNET bırakırsan hizmet yok deniliyor zaten TTNET'ten hizmet alamıyorum il sorumlusu bile biz bir şey yapamıyoruz diyorsa yani kısaca TTNET hizmet konusunda kötü.

Halil 524 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Kasım 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Kasım 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön