26 Şubat 2013

Ttnet İlgisiz Davrandı!

11 02 13 tarihinde Profilo daki Ttnet standına abonelik başvurusu yaptım 3 gün sonra Türk Telekom telefon bağlayacağını söyledi ve ben o günden sonra beklemeye başladım 18 şubat tekrar profilodaki standa bilgi almaya gittim sağolsun arkadaş tlf numaramı aldı ertesi gün dönecekti hala dönecek.

Ben 20 şubatta Ttnet müşteri hizmetlerini arıyorum bana diyorlarki beyfendi biz 15 şubatta açtık,diyorumki kimin haberi var benim tlf numaram ne, Ttnet numaram ne, müşteri numaram ne,nereden öğreneceğim? yok ne bir bilgi ne bir sms ne bir telefon yok,yok. Diyorum ki ben 15 şubatta başlayan bir fatura kabul etmiyorum 20 şubatta başlasın, onlar diyorki bizim hatamız yok yapamayız. Ttnet hatasını bana yıkıyor.

Davut 29 Okunma

Cevaplar

  • Davut23 Haziran 2013

    müşterinizin yanında dcegilsiniz bir şekilde kendi hatanızı bize yıkıp kendinizi haklı gösteriyorsunuz araştırırsanız hatanın sizde oldugunu anlarsınız

  • Türk Telekom Temsilcisi01 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, tarafımıza iletilen telefon numarası üzerinden yapılan kontrollerde; ilgili birim tarafından bilgilendirme yapıldığı görülmüştür. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Şubat 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön