13 Haziran 2015

TTNET İlginç Bedava İnternet Pazarlama.

İki seferdir internet başvurusu yapıyorum ancak her nedense iptal ediliyor. Benimle sözleşme yapılmasına ve tarafıma modem gönderilmesine rağmen bilgi vermek nezaketinde bile bulunmadan başvurum iptal ediliyor. Madem bir problem var neden başvuru alıyorsunuz?

Sözleşme imzaladıktan sonra keyfinize göre sözleşmeyi tek taraflı yok sayma hakkı var mıdır. Bunun kanunda yeri var mı? Sözleşme de böyle bir hak görünmüyor. Konu ile ilgili yasal haklarım saklı kalmak şartı ile konu ile alakalı sizde yazılı ve detaylı açıklama beklemekteyim.

Mehmet 84 Okunma

Cevaplar

 • Mehmet 20 Haziran 2015

  Port yokmuş Çok Komik... o zaman port ekleyin. Maalesef çok kötü bir CRM sistemizin var. Sizi Yüce Türk Milletine havale ediyorum...

 • Türk Telekom Temsilcisi15 Haziran 2015

  Müşterimiz ile 15.06.2015 tarihinde görüşme sağlanmış olup konu ile ilgili bilgilendirmeler yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Mehmet 15 Haziran 2015

  Evet aradılar beni arkadaşlar... Ve özetle "Biz tekel iz ister bağlarız ister imzalanmış sözleşmeyi iptal ederiz dediler" yapacak bir şey yok. Ya hukuk mücadelesi verip uğraşacaksın ya da Allah'a havale edeceksin. Benim bu ülkede koca TTNET'e dava açacak kazanacak gücüm yok. Bunu onlarda bildikleri için keyfi hareket ediyorlar. o zaman Tek çare kalıyor ilahi adalet...

 • Türk Telekom Temsilcisi13 Haziran 2015

  Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön