14 Ocak 2014

TTNET İle Yapacağım Sözleşme Hakkında Yanlış Bilgi Verildi

Firmanın onlinesatis internet adresinden TTNET Tam Zamanında Yalın Netlimitsiz Kampanyası 59 tl olan kampanyasına başvuruda bulundum. Müşteri hizmetleri tarafından aradılar ve başvurum için teyit amaçlı aradıklarını söylediler. Aylık 3 tl de modem ücreti olmak üzere toplam aylık 62 tl olarak başvuruma onay verdim. Başka hiçbir ücret alınmayacak, aylık sabit 62 tl olduğu söylendi. Sözleşme ve kablosuz modemin kargo ile tarafıma gönderileceği bildirildi.

Bu gün 13.01.2014 tarihinde kargo şubesine gittim. Tarafıma gönderilen sözleşmeyi okudum. Bir maddede ek olarak 15 tl daha faturaya ekleneceği yazıyordu. Sözleşmeyi imzalamadım. Hiç dokunmadan öylece geri gönderdim.

Başvurumun iptal edilmesini arz ederim.

Hamdi 44 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön