09 Eylül 2013

TTNET İle Türk Telekom Arasında Kaldım Mağdur Edildim!

2.07.2013'de Turktelekom.com.tr'den, evden taşınmam sebebiyle, telefon ve TTNET ADSL için nakil başvurusunda bulundum. 29.07.2013 de telefon nakili gerçekleşti. Telefon ile tekrar başvurum üzerine 30.07.2013 de de internetim açıldı Ancak, 1 ay boyunca internetim yoktu.

Türk Telekom, telefon hizmetini sunmadığı için ücret talep etmedi. Ancak TTNET, internet hizmeti sağlanmadığı halde 22,50 TL'lik aylık ücretini tahsil etti, tüm itirazlarıma rağmen. Geri vermeyi de reddediyorlar.

Gerekçeleri; başvurunun Türk Telekom'dan yapılmış olması. Ayrı şirket olduklarını söylüyorlar.
O halde neden Türk Telekom sitesinde başvuru yaparken ADSL'in naklini de istiyor musunuz diye seçenek var? Bunun anlamı nedir?

İpek 68 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • İpek11 Eylül 2013

    sonuçta benden haksız yere ücret alındı, TTnet veya Turktelekom. Farketmez. Param iade olmadığı sürece şikayetim devam ediyor.

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected]l.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön