14 Şubat 2013

Ttnet İle Markafoni Kampanyasında Mesajlar Hala Gelmiyor!

Bugün Markafoni'den alışveriş yapmak istedim ve Ttnet ile kampanyası olduğunu gördüm. Tüm işlemlerimi de yaptım ürünü sepete attım ve Marka T.C kimlik yazıp 6606 ya mesaj gönderdim. Fakat ne mesaj geldi nede başka bişey. Aradım Müşteri hizmetlerini. Mesaj gelmedi dediğim halde yapacak bir şeylerinin olmadığını şikayet kaydı aldıklarını söyledi.

İşin ilginç yanı da markafoni gibi sitelerde ürünler belirli bir sürede satışta kalıyor. Bana anca yarın dönüş yapılabileceği söylendi. Ürün bugün sabah kampanyadan kalkacak, yarın arasan ne olacak Ttnet? Seni ihtar ediyorum. İyi niyet kurallarını çiğniyorsun ve hizmet veremiyorsun. Buda 4077 tüketici kanununa göre sözleşme feshidir. Mağduriyetim giderilsin.

Selim 37 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Şubat 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, tarafımıza iletilen telefon numarası üzerinden yapılan kontrollerde; ilgili birim tarafından görüşme sağlanarak bilgilendirme yapıldığı görülmüştür. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Şubat 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön