14 Ağustos 2013

TTNET İle Google'a Girmek Bile Büyük Sabır İstiyor!

TTNET internet kullanıcısıyım. İnternet bağlantı hızım tarifemde belirtilen hızın %10'u kadar bile değil. Google ana sayfasına girerken bile büyük bir sabırla bağlanmasını beklediğim hız problemimin çözülmesi için gerek TTNET gerekse Türk Telekom'a defalarca bildirmiş olmama rağmen zamanında ilgilenmediler. İlgilendikleri zaman ise hiç bir değişiklik yapmadılar veya yapamadılar.

Sorunumun en kısa sürede çözülmesini veya çözülemiyorsa yararlandığım hizmet ölçütünde ücret ödemesi yapmayı ve bu güne kadar fazladan ödediğim ücretlerin tarafıma iadesini talep etmekteyim. Aksi taktirde hakkımı yasal yollardan arayacağımı bildirir iyi çalışmalar dilerim.

Muzaffer 69 Okunma

Cevaplar

  • Muzaffer11 Eylül 2013

    Yaklaşık bir ay önce belirtmiş olduğum şikayetime hala bir çözüm getirilmiş değildir. Bilginize..

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Ağustos 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Ağustos 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected]il.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön