04 Eylül 2013

TTNET İle 55 TL'ye Sözleşme Yaptım 96 TL Fatura Gönderiyor!

TTNET aboneliği yaptırdığım bayiden 24 ay taahhütlü 55 TL ücretli olmak üzere tarafımızla anlaşma yapıldı. 2 aydır 96-96 TL fatura gelmesine karşın müşteri hizmetlerini aradığımızda bayii ile görüşün bayiiye gittiğimizde müşteri hizmetleriyle görüşün yanıtını alıyoruz.

Bir türlü bir çözüm bulamıyoruz. Müşteri hizmetlerinden aldığımız yanıta göre tarifemiz 24 ay taahhütlü 12 ay indirimli imiş ama bayii 24 ay aynı fiyat demişti ve hala bir çözüm bulunamadı.

Orhan 97 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön