11 Kasım 2014

TTNET İkna Kampanyası Taahüdünü Yerine Getirmedi!

Bir ay önce hattımı ofisten iptal ettirdim. İmzalı dilekçemi verdikten bir hafta sonra 10 yıllık kullanıcı olmam nedeniyle 33 TL'den kullanmamı önerdiler. Kabul ettim. Ancak ilk aydan itibaren 70 TL Fatura gelmeye başladı. Ses kayıtları elimdedir. Biraz önce arayıp iptal dilekçemin işleme konmasını istediğimde de tekrar ofise gelmem söylenmektedir. Çalışan bir insanım her zaman gidemiyorum. Bu yanlışın düzeltilmesini istiyorum.

Murat 118 Okunma

Cevaplar

  • Murat 06 Ocak 2015

    Üç kere aradım hiç ilgilenen yok. Hata var diyorlar düzeltemiyorlar. Böyle firmaya yazıklar olsun.

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Kasım 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Kasım 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön