17 Şubat 2014

TTNET İki Yıldır Yapmadığını Bırakmadı!

Neresinden başlayacağım bilemiyorum. İnternetimi iptal edecektim, başta 220 tl ceza çıktı dediler, aradım sordum taahhüdünüz yok ceza görünmüyor dediler. Çıkarsa da ay sonu çıkar, dilekçe verirsiniz dediler. Tam son kalan faturamı bankamatikten yatırdım, bir de telefonu kontrol edeyim dedim, bir de baktım ki telefona da ayrı fatura çıkmış. Halbuki ben internet+telefon 65 liraya kullanıyordum.

Aradım sordum, internetim de telefonum da ayrıymış. 77 internete, 17 telefona verecekmişim. Yahu ben öğrenciyim evde telefon bile yok. Yalın internet de aynı fiyat, tel+internet de aynı fiyat dediler diye yaptırmıştım. Şimdi onlar hata yaptı diye ben niye 100 lira veriyorum.

Ufuk 53 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Mart 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Ufuk21 Şubat 2014

    Eskişehir'deki TTnet ve Türk Telekom ofisi ile görüşülüp sözleşme metnim incelenrek aranacağım söylenmişti, ancak herhangi bir dönüş alamadım...

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön