28 Ekim 2013

TTNET İki Kez Ödenen İnternet Faturası ve İadesi!

TTNET firmasından iki yıl taahhütlü ADSL hizmeti alıyorum. Son üç aydır faturalarımı ödememişim. Toplu olarak 21. 10. 2013 tarihinde internet üzerinden kredi kartımla ödemek istedim. Ama iki girişimimde de TTNET web sayfası hata verdi.

Ancak kredi kartımda iki ödeme de görünüyor. Çağrı merkezini defalarca aramam rağmen ödemenin görünmediğini söylüyorlar. Birkaç kez şikayet kaydı oluşturduk(TTNET'den) ancak hala incelemede.

Banka ödemenin muhasebeleştiği için birşey yapamadığını söylüyor. TTNET bu konuda çok yavaş davranıyor bence ve çağrı merkezinin en olumlu cevabı kredi kartı dökümünün faks çekmemi istemesi. Hala bekliyorum ancak hala olumlu bir sonuç alamadım.

Volkan 52 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi31 Ekim 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Volkan30 Ekim 2013

    Artık yoruldum emin olun.21.10.2013 tarihinden itibaren uğraşıyorum.ALternatif olsa başka bir şirketle çalışmak isterim aslında.Çözüm ve bilgilendirme konusunda çok yetersiz kaldı TTNET...

  • Türk Telekom Temsilcisi28 Ekim 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön