TTNET İki Haftadır Süren Mağduriyet.

Berkay Y. |

2 Ekim tarihinde Kastamonu'da kullandığım 880002*** hizmet numaralı internet hattımı 2 Ekim tarihinde Sakarya ya nakil için başvuru yaptım. 9 Ekim tarihinde internetim aktif olduğu söylendi ancak sürekli farklı sorunlar nedeniyle internetim bağlanamıyor. Alt yapı yok cevabı veriyorlar ancak iptal etmek için ceza istiyorlar. İki defa teknik ekip geldi evime. Kabloları bile ellemeden hallettik diyerek gidiyorlar. Kontrol etme gereksinimi duymuyorlar. 13 gündür kullanamadığım internetin ücretini ödüyorum. Tabi birde yapamadıkları naklin ücreti 24 lira. Yarın ilk işim tüketici haklarına şikayette bulunmak olacak. Bir daha TTNET'in önünden bile geçmem.

Etiketler :

Haksız / Yüksek Ücretlendirme Devir/Nakil

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Berkay Y.
  27 Ekim
  12:44

  Yaptırdığım nakil işleminden sonra 17 gün internetim bağlanmadı. Bu arada evime 5 defa servis ekipleri geldi ancak sorun çözülemedi. Daha sonra anlaşıldı ki TTNET ekipleri benim dairem 16 numarayken internet hattımı 24 numaraya bağlamış. Ve ne hikmetse telefonda bana bile güvenlik soruları sorularak verilen kullanıcı adı ve şifre 24 numaranın kurulum ekranında otomatik olarak çıkmış. Yani ekipler yüzünden benim 17 gün bağlanmayan internetim başka birileri tarafından kullanılmış. Yanlış bağlandığını defalarca gelen servis ekipleri anlayamıyor. Ve faturası bana geliyor. Bu konuda gereken işlemlerin yapılmasını istiyorum. Tüketici mahkemesine şikayetimi bildirdim, umarım olumlu sonuçlanır.

 • 22 Ekim
  17:39

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan irtibat GSM numarasına SMS ile bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da iletisim@ttmail.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • Berkay Y.
  13 Ekim
  12:53

  Müşteri hizmetlerini aradım defalarca, hep aynı cevap. İncelemeye alındı geri dönüş yapılacak. Ama ortada hiçbir şey yok. Alt yapı yoksa bağlamıyoruz deyin, oyalamanın bir mantığı yok

 • 13 Ekim
  12:28

  Değerli Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.