20 Haziran 2015

TTNET İki Haftadır Nakil İşlemimi Yapmıyor!

TTNET Haziran 6 'dan beri Isparta Yalvaç ilçesindeki internetimi Ankara'daki adresime nakil işlemimi bir türlü yapmamıştır, müşteri temsilcisini aradığımda her seferinde 7 gün içinde bağlanacak diyip şikayet kaydı oluşturup olayı geçiştirmektedir ve 2 hafta kullanmadığım internetim için 15 TL nakil ücreti + 68,5 TL internet ücretinin faturama yansıyacağını belirtmekteler. TTNET internetimin taşımamın nedeni taahhütname bitince TTNET ile yeni taahhütname oluşturup internet + TV + Avea faturalı hattım için kampanya girip devam etmekti yalnız bu durumdan sonra kesinlikle TTNET kullanmayacağım ve önermeyeceğim.

Ferhat 165 Okunma

Cevaplar

 • Ferhat'ın Teşekkür Mesajı28 Haziran 2015

  TTNET tarafından dönüş yapılıp nakil ücretinin alınmayacağını ve bu ay internetimin kullandığım gün kadar faturaya yansıtacağını belirtmişlerdir, aksi bir durumun olmadığı sürece ve sorunumun geçte olsa çözüldüğü için teşekkür ederim.

 • Türk Telekom Temsilcisi27 Haziran 2015

  Müşterimiz ile 27.06.2015 tarihinde görüşme sağlanmış olup konu ile ilgili bilgilendirmeler yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Ferhat 20 Haziran 2015

  TTNET'in hiçbir sorunu çözdüğü yok, 2 hafta boyunca duyduğum şeyler hep aynı bu yüzden hukuki Süreci başlatıyorum, insanlarla dalga geçmenin kimsenin hakkı yok.

 • Türk Telekom Temsilcisi20 Haziran 2015

  Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön