16 Nisan 2013

Ttnet İki Fatura Çıkarttı Hatalı Bayisi Olduğu Halde!

05/03/2013 Tarihin de Kayseri forumda bulunan Ttnet bayisinin önündeki reklam panosu dikkatimi çekti aynen şöyle yazıyordu: "sınırsız internet+ev telefonu sadece 44.00 tl. elbette cazip geldi hemen abone olmaya karar verdim! Orada çalışanlara defalarca ve müşteri hizmetlerinide özellikle arayıp sordum hepsi aylık 44+3tl toplam 47.00 tl aylık ödemeniz olacak dedi ve ilk fatura geldi 68.00 tl cik.

Müşteri hizmetlerini aradım ve faturaya ekstradan bisürü şey eklenmiş, 13.90 tl ev telefonu ara konuş kampanyası açmışlar, bana böyle bir bilgi verilmedi, şimdi bayinin hatası diyorlar ve bayiyle görüşün dendi, başkalarının hatasının cezasını neden ben çekmek zorundayım. Acil çözüm bekliyorum, mağdurum!

Ebru 63 Okunma

Cevaplar

  • Ebru 02 Mayıs 2013

    problemim çözülmüş değil...dahada mağdur oldum,faturam düzeltilecek diye beklerken ödeme yapmadım şimdide 19 tl DİĞER FATURAMA CEZA OLARAK YANSITALACAKMIŞ!!!NE MÜKEMMEL BİR FİRMA VE TÜKETİCİ POLİTİKASI.....Bide buraya problem düzeltildi yazılmış,ne arayan var ne soran....MAĞDURUM.

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, yapılan kontrollerde ilgili birim tarafından müşterimiz ile 15.04.2013 tarihinde görüşülerek problemin giderildiği görülmüştür. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön