22 Ocak 2014

TTNET İki Farklı Fatura Gönderiyor

Türk Telekom'dan telefon TTnet 'den İnternet hizmeti almakta iken, 10.10.2013 tarihinde TTNet Alo Kampayasına geçiş yaptım. Geçiş çağrı merkezinden gerçekleştirilmiş olup, Türk Telekom ile alakalı bir şey yapmama gerek olmadığı ve oradaki üyeliğimi iptal ettireceklerini beyan edilmiştir.

Ancak Türk Telekom 2013/11 ve 2013/12 aylarına ait fatura borcumun olduğunu ve hattımın hala kapatılmadığını belirtmekte olup, bu tutarları benden talep etmektedir.

Bünyamin 39 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön