14 Aralık 2013

TTNET İki Aydır Tarifeye Geçirmeyip Fazla Para Alıyor!

Geçen yıl yapmış olduğumuz taahhüdün dolması dolasıyla 2 ay önce aranıp tarifenin devamı konusunda onay vermemize rağmen iki aydır faturamız 78 TL geliyor. Hala tarifeye geçmedi. Bugün 4440375'i iki kez aramamıza rağmen sistemde bir sorun olduğu söylendi.

Biz iki aydır fazladan ödediğimiz bedelin bir sonraki ay faturamızdan düşülmesini ve tarifemizin biran evvel uygulanmasını talep ediyoruz. Bu konuya acil geri dönüş yapılmazsa şikayetimizi gerekli yerlere bildireceğiz.

Ayşe 48 Okunma

Cevaplar

  • Ayşe16 Aralık 2013

    Sadece bir defa arandım ve o sıra görüşme başka bir görüşme yapıyordum. Tekrar aranmamış olmak da bir sorun. Ayrıca kaç gündr hala 444 0 375 i aradığımızda bilgilerinize ulaşamıyoruz diyorlar. Şaka gibi gerçekten sayın ttnet yetkilileri.

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Aralık 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Aralık 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön