TTNET İcra Takibi Başlattı!

Semiha K. |

20 dk önce borcumu ödemek için gittiğim Kadıköy Telekom müdürlüğünde 01.07 yani dün itibariyle icraya verildiğimi tesadüfen öğrendim. Ana borcumu ödeyip memurun yanında ilgili hukuk bürosunda Avukat M*** A. beyi aradım ve onun yerine Avukat A**** hanım ile görüştüm (Soyadını Nüfusuna mı alacaksın diyerek vermedi) ve kendilerine bana herhangi bir tebligat gelmedi bilgi gelmedi ve ben günlerdir TTNET ile konuşup numaralarımı tespit etmeye çalıştığımı belirtim.

Benim için kayıtlı iletişim bilgilerinin hiçbirinin doğru olmadığını sadece 1 tanesinin 5 yıl önce boşandığım eski eşime ait olduğunu ve o numara da artık kullanılmadığını belirtim. Avukat A*** hanım. Beni 1. dereceden yakınıma ulaşmakla tehdit etti.

Etiketler :

Borç-Adli-İdari Takip Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Semiha K.
  06 Temmuz
  13:33

  Merhabalar; İlgili Avukatın soyadı bilgisini hâlâ edinemediğim için süreci ilerletemiyorum! Konuyla ilgili Kadıköy müdürlüğe gittim bugün ilgili Hukuk bürosunu İbraname için aradım ve Ayşe hanımmın işten ayrıldığını öğrendim. Ne oldu ne bitti anlayabilmiş değilim. Avukat hanım ne ara işten ayrıldı neden işten ayrıldı. Ben muhatap kişi olarak ilgili kurum avukatınızın ismini ve kurumu dava dosyasında belirtmek durumundayım bu halde. ya da kişi iletişim bilgilerini paylaşmanız gerekiyor. Yardımcı olunursa sevinirim. Aksi halde süreç uzayacak manasız yere.

 • 03 Temmuz
  17:18

  Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • Semiha K.
  03 Temmuz
  10:46

  Öncelikle ilginize teşekkür ederim. Benim için mesele Av. Hanımın tavır ve üslubu nedeni ile ödeyeceğim 280 TL\'nin dışına çıkmıştır. Barodan gerekli bilgileri almaya çalışıyorum ve Kendisi hakkında ve bağlı olduğu Hukuk bürosu hakkında dava açmaya hazırlanıyorum. Kimse mesleki ünvan\'ına güvenerek kabalaşamaz hele bunu hukuk insanı olduğunu belirterek asla yapamaz. Türkiye Cumhuriyeti hukuk Devletidir ve kimse kendisine tanınmış sınırları çiğneyemez. Ayrıca Kurumunuzdan gerekli yaptırımların hayata geçirilmesini ve tarafıma bilgi verilmesini önemle rica ederim. Bunun TTNET kurumsal kimliğinin bir sorumluluğudur diye düşünüyorum.

 • 03 Temmuz
  09:59

  Değerli Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.