TTNET İcra Dosyası!

Azize Ş. |

TTNET 2015 Şubat ayında bana icra davası açmıştır. Bunun üzerine Antalya Kızıltoprak Türk Telekom'a gidip itirazda bulundum ve evimde TTNET'in teknik sebeplerinden ötürü internetin bağlanmadığına dair teknik ekip istedim. Teknik ekip raporu beni doğruladı ve dosyanın düşürüleceği söylendi. Haksız tahakkukta bulundukları için icra dosyasını kapatmaları gerekiyor. Fakat 8. ayda hala dosya kapatılmadı. Bunun üzerine kapatılması için dilekçe gönderdim. En sonda son ihtar maili gönderdim. Bugün 19.10.2015 ve ne dava düşürüldü ne de benimle iletişime geçen oldu. İllaki adli makamlara mı götürmemiz gerekiyor. Zaten bu hafta dönüş olmazsa avukatım iletişime geçecek.

Etiketler :

Borç-Adli-İdari Takip

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 22 Ekim
  16:24

  Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • 19 Ekim
  18:09

  Değerli Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.