26 Şubat 2013

Ttnet İade Tutarını Ödemek İstemiyor!

Kasım 2012 ayı ortalarında 1833100001 hizmet nosu ile Ttnet aboneliğimi sonlandırmış bulunmaktayım. Adresime gelen Ttnet mektubunda, kullanmadığım günlere ait 7.87 TL tutarındaki ödeme ilgili bilgilendirme yapıldı. Akabinde 13 Şubat 2013 tarihinde müşteri hizmetlerini arayarak iadenin nasıl yapılacağı konusunda bilgi aldım ve iade tutarının yapılması için banka IBAN numarasını bildirdim.

Hemen ardından gelen sms içeriğinde 7 iş günü içinde iade yapılacağını ilettiler ancak 25 Şubat oldu ki hala iade yapılmadı. Birçok kez durumu tekrarlayarak ilettim ve benden her defasında IBAN no.su talep ettiler ve muhasebe kontrol edince bilgi vereceğiz denildi. Sonuç hala iade yapılmasını bekliyorum...

Ebru 47 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Şubat 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, tarafımıza iletilen telefon numarası üzerinden yapılan kontrollerde; ilgili birim tarafından SMS ile bilgilendirme yapıldığı görülmüştür. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Şubat 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön