23 Temmuz 2015

TTNET Hukuk Bürosu Dosyayı Kapatmıyor!

2009 yılında kapatılmış bir borç için banka hesaplarıma haciz konmuş. Borç kapatılmasına rağmen dosya halen açık görünüyor ve fek yazısı bankalara iletilmediğinden hesabımda bloke konulan parayı kullanamıyorum. Aylardır Necipoğlu Hukuk Bürosu'nu arıyorum cevap aynı biz fek yazısını gönderdik diyorlar, ilgili icra müdürlüğünü arıyorum dosyanız kapatılmamış açık görünüyor diyorlar. Linkedin isimli siteden avukat A. N.'ye mesaj gönderdim lütfedip geri cevap bile yazmadı. 6 yıldır kullanamadığım yaklaşık 1.000 TL tutarındaki param için firmayı ve onu temsil eden hukuk bürosunu dava edip yasal faizlerini talep ederek, blokajı kaldıracağım.

Öznur 1.379 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Temmuz 2015

    Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Öznur 24 Temmuz 2015

    Kardeşimin üzerine kayıtlı hizmet numarasına ait borç için 2009 yılında yine kardeşimin hesaplarına bloke konmuş, söz konusu borç aynı yıl ödenmiş olmasına rağmen hesaplardaki bloka halen kaldırılmamıştır. Aylardır söz konusu hukuk firmasını arıyorum, fek yazısını bankalara gönderdiklerini söylemelerine rağmen blokaj aynen devam etmekte, icra dosyası da açık görünmektedir. Hukuk Bürosunun sahibi Adil Necipoglu na mail gönderdim ve cevap alamadım. Adaleti sağlamakla mükellef bir hukuk bürosunun duyarsızlığını ve terbiyesizliğini şiddetle kınıyorum ve 2009 yılından bugüne kadar kullanamadığım paramız için yasal faizlerini talep etmek için Hukuk firmasına ve TTNET a. s. 'ne ben dava edeceğim.

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Temmuz 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön