Ttnet Hizmette Aksaklık Ve Personel Üslubu!

Murat Fırat E. |

13 mayıs tarihinde servis sağlayıcısı olarak Ttnet e geçmem için 0850900** nolu telefon ile aranarak teklifte bulunuldu.Düşünmek için vakit istedim 14 mayıs tarihine kadar hiç aranmadıysam 6 , 7 kez telefon ile arandım. Açılan telefonlarda 3 gün içerisinde işlemin tamamlanacağı garantisi verildi.

Bende ne yazık ki onay verdim ve gerekli belgeleri gönderdim. Daha sonradan 16 sında belgelerimi işleme alındığını öğrendim.3 gün sürecek denen olay 2 haftada çözülmedi.En azından 4440375 i arayarak 5 tane şikayet kaydı bıraktım, dönen olmadı. aradım telefonlar suratıma kapatıldı. en son aradığımda konuştuğum kişi hakaret edip suratıma kapattı.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Personel Davranış Teknik Servis Kurulum

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Murat Fırat E.
  31 Mayıs
  14:34

  En sonunda hizmet alamadığım için abonelik işlemlerini iptal ettim 8 tane şikayet kaydı bıraktım.TTnet çalışanının suratıma telefon kapatması ve hakaret etmesi ile ilgili 48 saat içinde size geri dönüş yapılacak dendi.Ama geri dönüş yaşanmadı.

 • 28 Mayıs
  10:39

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da iletisim@ttmail.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.