11 Şubat 2014

TTNET Hizmette Aksaklık!

15 gündür TTNET üzerinden hizmet aldığım İnternet bağlantım ve dolayısıyla Tivibu çalışmamaktadır. Oluşturduğumuz arıza kayıtlarının ve yaptığımız telefon görüşmelerinin sayısını artık bilmiyorum. Sorunu çözme konusunda görüşülen herkes bizi başka bir yere yönlendirip her kafadan bir ses çıktığı için hiçbir sonuç alamadık.

Karşılaştığımız kaba tutum da adeta ödülü oldu yaşadığımız bu sinir savaşının. Onlarla başta sözleşme yapma gafletine düştüğümüz için yakamızı kurtaramıyoruz.Ben zamanında TTNET konusunda bizi uyardıkları halde uyarıları dinlememiştim. Kendi düşen ağlamazmış ama biz sinirden ağlıyoruz!

Sevda 89 Okunma

Cevaplar

  • Sevda'nın Teşekkür Mesajı12 Şubat 2014

    Şu anda bağlantı sorunum giderildi. Umarım tekrarlayarak bana yeniden aynı tatsızlıkları yaşatmaz. Şikayet Var sitesine bir kez daha teşekkür ederim.

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön