10 Mart 2014

TTNET Hizmeti İptal Etmeye Çalışırken Karşılaştığımız Olaylar

28.02.2014 tarihinde internet taahhüdü sona erdi. Hat babamın üzerine olduğundan Telekom müdürlüğüne iptal dilekçesini verdi. 10 gün içinde iptal gerçekleşir yanıtı alındı. Babama ulaşamadıklarını söyleyerek sözde müşteri temsilcisi arkadaş beni aradı. Ben telefonda özellikle belirttim, iptal edeceğiz iptal için ne gerekliyse onun onayını alın, caydırma veya paketlerle ilgili konulara girmeyin diye. Kayıtlar da mevcut ellerinde.

12 gün geçti diğer internet için sistem kaydı açılırken aktif paket uyarısı almışlar. Adı da hazır paket kullandığında öde. Yaşlı bir insanın bilgisizliği ve iyi niyetinden faydalanan sözde temsilci, hikayeler anlatarak iptal onayı yerine farklı pakete onay aldırmış.

Hakan 69 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Mart 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Mart 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön