01 Temmuz 2013

TTNET Hizmete Açılmadan Kapatılan Üyelik!

Küçükyalı Telekom binasına kontrat yapmaya gittim. Görevli arkadaşlar 2 defa yetkililerle konuşma yaptılar. Bulunduğum yerin 24 mbite kadar internet bağlantısını desteklediğine dair teyit aldılar. Bunun üzerine de 3 lü paket hipernet sınırsız bağlantı sözleşmesi yaptırdım. Hemen ertesi günü telefon hattım bağlandı. 1-2 güne kadar da internet bağlantınız yapılır dediler .

Ancak telefonda çevir sesi yoktu. TTNET çağrı merkezini aradım. Aldığım cevap altyapınız hiperneti desteklemediği için sözleşmeniz iptal edildi ve modemi de paketleyip Telekom müdürlüğüne iade edin. Telefon kablosu çektirmek için elektrikçiye verdiğim 30 TL servis ücreti bir yana sinir stres sahibi oldum.

Kağan 47 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi01 Temmuz 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi01 Temmuz 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön