01 Şubat 2014

TTNET Hizmet Yok, Sorun Çözmüyorlar.

27 Ocak 2014 günü İnternet'im kesildi. Bulunduğum muhitte bütün komşularımda İnternet hizmeti olduğu halde bağlantım yok. Durumu müşteri hizmetleri ve teknik servis ilgilenip çözmüyor. Sadece oyalıyorlar. Geri dönüş yapılmıyor. Sorunun ne olduğu da belli değil. Doğru düzgün hizmet vermiyorlar. Trabzon'daki evimde TurkNet'ten gayet güzel hizmet alıyorum. TTNET tatil için gittiğim Mersin'deki evimde beni çileden çıkardı.

Ali 40 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi01 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön