27 Ocak 2015

TTNET Hizmet Yetersizliği!

4 aydır TTNET'ten hizmet alamıyorum en az 6 kez müşteri hizmetlerini aradık hizmet alamıyoruz diye 2 kere servis hizmeti geldi ama hala hizmet alamadık bunun üzerine iptal dilekçesi verdik ve hizmet alamadığımız için geçmiş 2 ayın faturasını ödememek için dilekçe verdik ama hala hattımızın kapatılmadığını ve bu ay içinde ayrı fatura ödememiz gerektiğini öğrendik, hem hizmet verme hem sorunumuzu çözme hem hattın iptalini yapma ve her ay fatura gönder nasıl mantık mağdur edilmekteyiz her şey kayıtlı böyle giderse yasal haklarımı aramak zorunda kalacağım.

Buşra 66 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Ocak 2015

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Ocak 2015

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön