04 Ağustos 2014

TTNET Hizmet Yetersizliği'

4 ay önce nakil işlemi başlatmış olduğumuz telefon hattımız hala bağlanmamıştır! Bunun üstüne birde dondurmuş olduğumuz TTNET internet aboneliğimizin bana hizmet verilmediği halde tekrardan aktif hale getireceklerini bildirdiler! Gerek internet gerek ise televizyonlarda yapmış oldukları reklamlarla insanları kendilerine çağıran Türk Telekom ve TTNET'in bu şekilde hizmet vermesi doğru mu? Bu durumdan şikayetçiyim.

Emre 78 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Ağustos 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Ağustos 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön