06 Mayıs 2013

Ttnet Hizmet Yetersiz, Fatura Yüksek!

Bağlantı değerlerim aynen ilettiğim fotoğraftaki gibidir. Halen çıkıp da sunduğumuz hizmet kalite standartlarını karşılamaktadır diyebilen bir müşteri hizmetleri personeli var. Son 3-4 ay içerisinde sizi aradığımız kadar, sosyal medyadan şikayet ettiğim kadar hiçbir şeyden rahatsız olmamışımdır. Ve siz halen çıkıp da biz zaten sözleşme gereği 1 mb ile 8 mb arasında bağlantı taahhüt ediyoruz diyebiliyorsunuz. Yahu 1 mb bağlantıyı geçtim 512 kbps / 124 kbps gibi komik bir hızla internete bağlanıyoruz. Değerler aynen bu şekilde ve sizin gönderdiğiniz fatura 86 lira.

Serkan 38 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön