07 Mayıs 2013

Ttnet Hizmet Yetersiz!

"TTNET olarak hizmetlerimizi her açıdan daha iyi seviyeye getirmek için çalışmalarımız sürüyor. "Gönderilen mail'in açıklayıcı olmasını talep etmiştim. Ayrıca çalışmalarınızı nerede sürdüğünüzü çok merak etmekteyim. Evimden çarşıya(Merkez) kadar olan tek yolda küçücük bir kazı küçücük bir kablolama küçücük bir Türktelekom hizmeti bulunmamakta.

Fiberoptikler torosların eteğinden akıyorda bizim mi haberimiz yok. Dünyanın en rahat işinde çalışmakta olan ekipleriniz fibere geçiş yapmadığı gibi arıza onarımı da gerçekleştirmemekte. Sürekli videoların daha yarısında kopmalar ve hız namına birşey de yok. İnternet deneyimim her geçen gün daha da kötüleşmekte. Bin kere pişmanım.

Bülent 39 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi07 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön