24 Nisan 2013

Ttnet Hizmet Yetersiz!

TTnet 1Mbıt ınternet sağlarken, Ukrayna'da 100Mbıt ınterneti 20 dolara kullanıyordum. Adil kullanım sınırlaması olmaksızın. Yıllar geçmesine rağmen, Beykoz belediyesine yaklaşık 300mt uzaklıkta bulunmamıza rağmen, fiber in f sini göremedik.

1 senede kazandığınız parayla Türkiyeyi fiber ağlar la örebiliceğiniz yere hizmet vermediniz. Sizden memnun olmamız için tek bir neden gösterin? Kimi yerlere 2Mbıt hız limitlemesi kimi yerlere daha düşük hızlarla ınternet veriyorsunuz. Ukraynami daha gelişmiş bir ülke Türkiye mi?Kim internet için daha fazla para ödeyip daha yavaş ve istikrarsız internet kullanıyor? Şuanda evlere 1Gbit interneti ukrayna sağlarken ttnet ne yapıyor?

Ziya 131 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Ziya24 Nisan 2013

    Çağrı merkezinize sordum.TTnet müdürlüğü nezaman fiber çekilecegi hakkında bilgi verebilir diye söylendi.Çagrı merkezleriniz söyleneni yapıyor.Sorun onlarda diilki?Sorun zaten genel müdürlüğünüzde.Reklamlarda bütün avrupayı fiber le bağladınız ama daha istanbula fiber çekemediniz ne hikmetse??

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön