17 Eylül 2013

TTNET Hizmet Vermiyor Ama Faturayı Kesiyor!

TTNET müşterisiyim. Ayın 9'unda nakil yaptım. Türk Telekom nakil işlemi yaptı ancak TTNET yapmadı ve bu gün ayın 18'i. TTNET'i her aradığımda yeni bir arıza kaydı oluşturdu. Ben bıktım artık müşteri hizmetleri her seferinde beni oyalamaktan başka bir şey yapmıyor. 10 gündür internet kullanmıyorum ama fatura kesimde tam kesiliyor.

TTNET'ten şikayetçiyim ve hattımı kapattırmak istiyorum. Kapatmıyorlar. Yeter artık, bizi mağdur etmeyin. Ya interneti açın yada kapatın. Yeter artık. Lütfen gereğini yapın, rica ederiz.

Yusuf 54 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön