13 Eylül 2013

TTNET Hizmet Vermediği Halde Para İstiyor!

4 eylül 2013 tarihi itibarı ile TTNET Adsl hattımı kullanamadım, yani internete giremedim . Bu gün yanı 12 eylül 2013 tarihinde internetim açılmış. Bunun sebebinin bölgesel çalışmadan kaynaklı olduğu söylendi. Sonun giderilince de kullanmadığım günlerin ücret iadesinin yapılabileceğini söylediler.

Şimdi geri dönüş yapıldı tarafıma ,internetiniz açılmıştır diye ama ücret iadesi olmuyor denildi . Tanı TTNET'ten kaynaklanan sorun yüzünden, 1 hafta internet kullanamıyorum ama tam fatura ödüyorum. TTNET paramın iadesini istiyorum.

Fatih 29 Okunma

Cevaplar

  • Fatih16 Eylül 2013

    Bilgilendirme yapildi ucret iadesi diye ama iade islemi yapilmadi ne bekleniyor anlayamadim

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön