30 Nisan 2014

TTNET Hizmet Verilmeyen Dönemlerin Faturaralandırılması ve Tahsil Edilmesi.

TTNET firmasına 2013 yılındaki borcumdan dolayı İnternet hizmetim firma tarafından kesildi. Borcumu Ancak 27.03.2014 tarihinde ödeyebildim. Firma hiç kullanamamış olduğum Şubat 2014 döneminin ve çok sınırlı kullanmış olduğum Mart 2014 döneminin paket ücretlerini fatura etti ve tahsilini de gerçekleştirdi.

Borcum olduğu dönemde söz konusu durumu TTNET'in müşteri temsilcilerine ilettim. TTNET söz konusu dönemde borcumdan dolayı İnternet hizmetimi kesti ve bunu izleyen aylarda da hizmet vermediği halde sanki hizmet veriyormuş gibi faturalandırmaya devam etti. TTNET'in bu dönemde benden haksız ücret aldığını düşünüyorum. Sanki kalıcı bir firma değilmiş gibi davranıyorlar.

Mustafa 141 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Mayıs 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Nisan 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön