TTNET Hizmet Verilmediği Halde Alınan Para.

Hasan K. |

Geçen sene Ankara'da olan TTNET aboneliğimi Kayseri Develi ilçesine taşıma yaptım ama 1 ayda defalarca aramama rağmen zor bağlantı yaptılar, bir gün çok zor ve yavaş bir bağlantı ile kulandım ertesi gün kesildi, aradığımda borcunun olduğunu ve hukuksal işlem yapılacağı söylendi ve yaklaşık 3 kere 40 km yola giderek müdürlükleri ile konuştum bu arada alt yapıyı bahane ederek 2 ay daha hizmet veremediler.

Benim gibi aynı yerde oturan bir kişiye de 6 ay hizmet vermeyip fatura etiler benim borcumu taksitlendirip o 3 ayı iade etme şartı ile ödemeye başladım onla ödemeyince bende ödemedim sonuç da bende 800 gibi bir para aldılar, bana sistemdeki numarada ulaşıp mağduriyetimi çözümlerlerse sevinirim.

Etiketler :

Haksız / Yüksek Ücretlendirme Devir/Nakil

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 03 Ekim
  14:28

  Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • 28 Eylül
  14:40

  Değerli Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.