26 Ağustos 2015

TTNET Hizmet Veremeyip Taahhüt Var Diyerek ADSL İptali Gerçekleşmiyor!

12 Ağustos 2015 tarihinde yeni taşıdığımız Hasanpaşa mahallesindeki dairemize nakil talebinde bulunduk. Telefon hattı nakil edilirken, ADSL hizmetinin nakli bize haber verilmeden durdurulmuş. Daha sonra uzun uğraşlar sonu öğrendik ki mahalle üzerinde boş port yokmuş. O zaman hattımızı ve ADSL hizmetini iptal edelim dediğimizde ise taahhüt üzerinde var, 180 TL ödersiniz iptal ederiz dediler. Ya arkadaşım hizmet veremiyorsun, üstüne üstlük bu hizmeti ne zaman vereceğini de söylemiyorsun iptal da etmiyorsun, 2 haftadır da oyalıyorsun. Bir de para istiyorsun. Ayın 12'sinden beri ettiğim telefonun haddi hesabı yok. Muhatap yok, çağrı merkezi kötü.

Sercan 1.345 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi28 Ağustos 2015

    Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Ağustos 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön