07 Şubat 2015

TTNET Hizmet Ücreti!

Hizmet Bedeli Ücreti adı altında faturama yansıtılan 10 TL'nin ne olduğunu öğrenmek istiyorum, hattımla ilgili ekstra ne hizmet yapıldı da hizmet ücretini zorla faturaya yansıtıyorsunuz, günlerce kesik olan ADSL hizmetinin bedelini iade edeceğinize üzerine bir de böyle bir saçmalık! Acil açıklama bekliyorum bu tutar iade edilmez ise TTNET ile olan tüm ilişiğimi keseceğim...

Ozan 82 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Müşteri Temsilcisi13 Şubat 2015

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Ozan 12 Şubat 2015

    Sonuç yok...

  • Türk Telekom Müşteri Temsilcisi07 Şubat 2015

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön