TTNET Hizmet Sözleşmesi Ve Paket Fiyatı!

Gökhan A. |

Satış temsilcisi ile yapmış olduğumuz anlaşmada 55 TL bir ücretli almış olduğum TTNET internet hizmeti bana 100 TL üzeri bir fatura olarak gelmiştir, bunu TTNET ile görüşmemde benim internet paketimi bu 55 paket olmadığını söylüyorlar ve sözleşmemizde böyle yapıldığını beyan ediyorlar, benim satış temsilcileri ile yüz yüze görüşmemde bana açıkladıkları fiyatla alakası olmayan bir fiyat ödememi istiyorsunuz ben başka bir firmada 59 TL ödüyordum, aynı koşullarda şimdi neden 100 TL ödeyim bana bunu açıklar mısınız?

Etiketler :

Haksız / Yüksek Ücretlendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Gökhan A.
  09 Temmuz
  10:29

  Arkadaşlar sakın TTNET abonesi olmayın hiç tavsiye etmem mağdur bırakma konusunda profesyonel bir kadro kurmuşlar hepsini tebrik etmek lazım... Çalışanları kandırıyor sonra sözleşme ile sizin elinizi kolunuzu bağlıyorlar anlayacağınız kadarı ile çalışanların söyledikleri ile sözleşme arasında farklar, ama bunu TTNET kabullenemiyor şikayetim hep kapatılıyor... ... .

 • Gökhan A.
  03 Temmuz
  16:46

  Burada şunu açıklama gereği duyuyorum, arkadaşlar size gelen satış temsilcileri ile yapacağınız sözleşme konuşma anlaşmalarda kesinlikle güvenmeyin araştırın okuyun ve sözleşmeyi kesinlikle boş ve eksik olarak teslim etmeyiniz, bütün gerekli yerleri doldurulduktan sonra bir adeti sizde kalsın ve saklayın sonra bir sıkıntı olduğunda elinizde sağlam belgeniz olsun pişman olmazsınız. Sonra şikayetim var sitelerinde eziyet çekmeyin... ..

 • Gökhan A.
  03 Temmuz
  16:39

  Siz kendinizce çözümleme yaptınız, çalıştırdığınız elemanlar hakkında işlem yapmanız gerekmiyor sanırım bu kadar basit sizin için... .

 • 03 Temmuz
  16:09

  Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • 03 Temmuz
  09:45

  Değerli Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.